Dolnośląskim Festiwalu Nauki, udział pracowników WP-T

Podziękowania i dyplomy dla pracowniów WP-T za udział w Dolnośląskim Festiwalu Nauki

Na listopadowej Radzie Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego, dziekan dr hab. Bogdan Stępień, prof. UPWr, przekazał na ręce pracowników, którzy aktywnie włączyli się w organizację i prowadzenie zajęć w ramach tegorocznego Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, dyplomy z podziękowaniem od prof. Tadeusza Dobosza, który pełni funkcję środowiskowego koordynatora Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Od momentu gdy po raz pierwszy odbył się Festiwal Nauki, pracownicy naszego Wydziału z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w tę piękną idee przekazywania rozpowszechniania i popularyzacji nauki. W tym roku dyplomami uhonorowano trzynastu naukowców, których nazwiska przedstawiono poniżej:

Dr hab. Krzysztof Matkowski, prof. nadzw
Dr hab. Dorota Bonarska -Kujawa
Dr hab. Jacek Twardowski, prof. nadzw
Prof. dr hab. Andrzej Kotecki
Dr hab. Ireneusz Sosna, prof. nadzw.
Dr Anna Koszelnik-Leszek
Dr Magda Podlaska