Zaproszenie na transmisję spotkania z władzami WP-T

Szanowni Państwo,

Studenci Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego

Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Serdecznie Państwa zapraszamy na transmisję spotkania z dziekanem Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego oraz prodziekanami odpowiedzialnymi za realizację zajęć na wszystkich kierunkach WP-T. Spotkanie odbędzie się 13 listopada 2020 roku (piątek) o godzinie 12.00 na kanale uczelnianym Youtube.

W związku z tym zachęcamy wszystkich Państwa do zadawania nam pytań, zgłaszania problemów, które wynikają z obecnie prowadzonego charakteru zajęć, a także sugestie zmian, korekt czy innych spraw, które są dla Państwa istotne.

Pytania proszę przesyłać na adres emailowy Wydziałowego Samorządu Studenckiego – wydzial.p.t@gmail.com  do 11 listopada br., (środa) do godziny 15.00. Będzie możliwość zadawania pytań podczas spotkania za pomocą czatu.

Aby umożliwić wszystkim Państwu uczestnictwo w transmisji spotkania ogłaszam godziny dziekańskie od 12.00 do 14.00 w dniu 13 listopada br.

Dziekan Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego wraz z prodziekanami.