Najlepsi dydaktycy WP-T

Letni semestr roku akademickiego 2019/2020 przejdzie do historii. Był on wyjątkowy gdyż po raz pierwszy spotykaliśmy się ze studentami nie w „realu”, ale całkowicie online. Rzeczywistość, którą do tej pory znaliśmy z filmów science-fiction zapukała do naszych drzwi i zagościła na dłuższy czas w gabinetach, mieszkaniach, a czasem i w kuchni. Tym większe należą się gratulacje dla nauczycieli, którzy otrzymali w ankietach studenckich najwyższe oceny. W tak trudnym czasie dla społeczności akademickiej, gdzie od wieków liczy się bezpośredni kontakt z nauczycielem, wyróżnieni dydaktycy wykazali się innowacyjnością, odwagą i podjęli rzucone im przez los wyzwanie. Zgodnie z obowiązującym na Wydziale Przyrodniczo-Technologicznym regulaminem wyróżnienia otrzymują nauczyciele w trzech grupach pracowniczych.

Najwyższe oceny w ankietach studenckich za ro akademicki 2019/2020 otrzymali:

W grupie profesorów i profesorów uczelni:

dr hab. Renata Galek, prof. uczelni
dr hab. Roman Wacławowicz, prof. uczelni
dr hab. Wojciech Pusz, prof. uczelni

W grupie doktorów:

dr inż. Marek Brennensthul
dr inż. Irena Kropsz – Wydra
dr inż. Ewelina Gudarowska

W grupie doktorantów i asystentów:

mgr inż.Marta Jurga
mgr inż. Paweł Telega