Spotkanie z Ministrem Nauki Dariuszem Wieczorkiem

odbędzie się 13 marca br.

Drodzy Studenci

W dniu 13 marca 2024 roku o godz. 14.30 w holu Centrum Dydaktyczno-Naukowego UPWr będzie możliwość uczestniczenia studentów w spotkaniu z Ministrem Nauki Dariuszem Wieczorkiem.

Ze względu na liczne wydarzenia skutkujące koniecznością ogłoszenia godzin rektorskich w semestrze letnim bieżącego roku akademickiego uczestnictwo grup studenckich będzie możliwe po uprzednim ustaleniu z właściwym prodziekanem terminu i sposobu nadrobienia zajęć.

Gorąco zapraszam i jednocześnie zachęcam studentów wszystkich roczników oraz wszystkich kierunków studiów WP-T do uczestnictwa w spotkaniu. Jednocześnie proszę o zrozumienie braku możliwości zawieszenia zajęć. Wszelka aktywność społeczności studenckiej jest bardzo pożądana, ale nie może odbywać się kosztem procesu dydaktycznego.

Dziekan
Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego UPWr