Szalona Studencka Noc Naukowa 2024

Kiedy? Czwartek, 11 kwietnia, start o godzinie 17:00. Gdzie? Centrum Dydaktyczno-Naukowe przy pl. Grunwaldzkim 24

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie pełne naukowych inspiracji i niezapomnianych wrażeń!

Przygotujcie się na wieczór pełen odkryć w towarzystwie pasjonatów nauki, studentów i wybitnych naukowców. Szalona Studencka Noc Naukowa to okazja, by zgłębić tajniki wiedzy, wymienić się doświadczeniami i zainspirować do dalszego poszerzania horyzontów.

W programie wydarzenia:

• Pokazy kół naukowych – zobaczcie, nad czym pracują Wasze koleżanki i koledzy, odkryjcie najnowsze projekty i eksperymenty przeprowadzane w murach naszej uczelni.
  • Wykłady naukowców UPWr – nasza kadra to zespół pasjonatów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bądźcie gotowi na dawkę fascynujących informacji!
  • Spotkanie z gościem specjalnym – Katarzyną Węgrowską – autorką popularnego bloga Ograniczam się oraz książki "Życie zero waste". Poznajcie praktyczne sposoby na ekologiczny styl życia i dowiedzcie się, jak małe zmiany mogą mieć wielkie znaczenie dla naszej planety.
  • Słodki poczęstunek – bo nauka to nie tylko ciężka praca, ale także dobra zabawa i momenty relaksu przy słodkościach.
  • Dobra atmosfera – gwarantujemy, że będzie to czas pełen pozytywnej energii, nowych znajomości i inspirujących rozmów.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by w niecodzienny sposób spędzić wieczór i zgłębić tajemnice nauki razem z nami. Czekamy na Was!

Do zobaczenia w Centrum Dydaktyczno-Naukowym!

Więcej informacji: https://facebook.com/events/s/x-szalona-studencka-noc-naukow/376005785345690/

ssnn2.png