Zaproszenie na szkolenie online "Nawożenie i wapnowanie w uprawach ogrodniczych"

nstytut Ogrodnictwa-PIB zaprasza do udziału w szkoleniu organizowanym przez Instytut Ogrodnictwa – PIB w trybie online pt.: „Nawożenie i wapnowanie w uprawach ogrodniczych”, które odbędzie się 25 marca 2024 r.

Szczegółowy program szkolenia w załączeniu i na stronie internetowej www.inhort.pl

Szkolenie przygotowane jest w ramach realizacji zadania celowego 4.1 „Racjonalne nawożenie”, finansowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Zgłoszenia do 20 marca 2024 r. przyjmuje mgr Ewelina Szczechowicz z Zakładu Upowszechniania i Promocji IO-PIB:

e-mail: ewelina.szczechowicz@inhort.pl , tel. 509 707 074

W dniu szkolenia (tj. 25 marca) uczestnik otrzyma drogą elektroniczną link dostępu do transmisji, czas trwania szkolenia – ok. 2,5 godz.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.