XXVII Dolnośląski Festiwal Nauki

Przed nami XXVII Dolnośląski Festiwal Nauki pod hasłem - Trenuj umysł!

Jak co roku , zapraszamy na to ważne dla naszego środowiska wydarzenie.
Festiwal to istotna promocja potencjału naukowego i dydaktycznego wydziału i uczelni. Jest to również promocja szeroko pojętej nauki. Naszą misją i rolą jest przekazywanie wiedzy w sposób prosty i zrozumiały.
Wszystkim tym, którzy co roku aktywnie uczestniczą w tym święcie nauki, dziękuję i proszę o ponowny udział.
Nowych, dotychczas nie biorących do aktywnego udziału w festiwalu zapraszam. Warto.

Pana Dziekana prof. Bogdana Stępnia, Pana prof. Cezarego Kabałę przewodniczącego Rady Dyscypliny Rolnictwo i Ogrodnictwo, oraz kierowników jednostek Wydziału P-T  proszę uprzejmie  o rozpropagowanie informacji o wydarzeniu i zachęcanie pracowników do udziału.

Edycja wrocławska DFN  będzie w dniach 14-20 września 2024 r. Można zgłaszać imprezę w dowolnym terminie. Proszę te terminy wprowadzić do formularza.

W bieżącym roku zgłoszenia proszę wypełniać wyłącznie poprzez formularz online. Link do zgłoszeń wraz z instrukcją znajdują się na stronie:

https://www.festiwal.wroc.pl/ formularz-zgloszeniowy/

Osoby chętne do przeprowadzenia wykładów, warsztatów, laboratoriów wypełniają formularz zgłoszeniowy online i zapisują go lokalnie na dysku w postaci pliku Word. Następnie przekazują swoje zgłoszenie/zgłoszenia w postaci Word do Koordynatora Wydziałowego DFN. Czyli do mnie.

Proszę o przesyłanie zgłoszeń na mój adres e-mail do 22 marca 2024 r.:

krzysztof.matkowski@upwr.edu. pl

Autorzy wykładów nie wpisują nr. sal ogólnie dostępnych ( ja to zrobię) tylko dzień i  godzinę rozpoczęcia i zakończenia wykładu, chyba że jest to tzw. sala własna.  W takim przypadku koniecznie proszę miejsce wydarzenia wpisać z dokładnym adresem.

Autorzy pokazów i warsztatów zaplanowanych we własnych jednostkach proszeni są o wpisywania nr. sal oraz dokładnych terminów i adresów miejsca wydarzenia.
Proszę również pamiętać o podaniu na formularzu informacji o sposobie rezerwacji terminu, afiliacji i innych informacji podanych w rubrykach.

W dołączonym pliku szczegółowa  instrukcja.

Krzysztof Matkowski
koordynator DFN na Wydziale Przyrodniczo-Technologicznym